Výhody stravování s QuickDeli.cz

  • spokojenost, zdraví, vyšší soustředěné výkony zaměstnanců
  • snížení celkových nákladů na provoz
  • úsporu času s vysokou kvalitou standardu
  • poskytování služeb odborným a neustále školeným personálem v duchu firemní politiky garanci kvality prověřenou certifikátem HACCP

Provoz jídelen a závodní stravování s QuickDeli.cz

Klientům poskytujeme kompletní řešení společného stravování, a to formou provozu firemní jídelny a výdeje jídel přímo ve firmě klienta, nebo dovozem teplého či zchlazeného jídla. Součástí zabezpečení provozu závodní jídelny jsou všechny procesy, které s výrobou či výdejem jídla souvisí. Jedná se zejména o skladování potravin nebo hotových jídel, vaření, výdej jídel a prodej doplňkového zboží, úklid, mytí nádobí a další. Samozřejmostí je řízení provozovny odborníkem na závodní stravování dle evropských standardů a v nejvyšší kvalitě.

Sortiment jídel QuickDeli.cz

Při sestavování jídelních lístků a výrobě jídel vycházíme zejména z tradiční české kuchyně, doplněné o nabídku zdravých jídel, vegetariánských jídel a receptů světové kuchyně. Při zajišťování stravovacích služeb je snahou na straně naší společnosti vytvořit nabídku služeb odpovídající potřebám zákazníka. Proto je v naší nabídce široké spektrum možností jak potřeby konkrétního zákazníka nejlépe uspokojit. Jedná se například o vyšší hmotnosti základních surovin, současné řešení odpoledních a nočních směn tak také víkendů formou dodávek balených chlazených pokrmů.


Obsah menu

Stravovací menu obsahuje polévku, hlavní pokrm a nápoj. Denně jsou k výběru 4 druhy pokrmů. Nabídku zpestřujeme zeleninovými saláty, jedním dietním jídlem diety č.8, zákusky, ovocem a výběrem nápojů. Nabídka menu je zákazníkům zasílána s 14ti denním předstihem. Respektujeme trendy společného stravování a snažíme se vyjít vstříc specifickým požadavkům strávníků.

Realizace společného stravování QuickDeli.cz

Součástí realizace společného stravování je také pravidelná kontrola kvality jídel a poskytovaných služeb. Klademe silný důraz na individuální přístup ke klientovi a jeho potřebám.

Chlazené jídlo QuickDeli.cz

Je prudce ochlazené jídlo na teplotu přibližně 2°C. Jídlo je baleno do dvoudílné misky z potravinářského plastu. Miska je zavařena čirou folií a je opatřena jednoduchým štítkem se základními údaji. Jeho trvanlivost je minimálně 21 dní.To vše bez použití chemických konzervačních prostředků – jídlo je baleno v ochranné atmosféře.

Sortiment chlazených jídel

Jídelníček chlazených jídel je dostatečně široký aby vyhověl i nejnáročnějším potřebám našich klientů. Denně nabízíme 40 druhů chlazených jídel, ve třech cenových kategoriích.

  • Exclusive menu - jídlo z mezinárodní kuchyně, vyrobené z originálních surovin, balené společně s nápojem 0,25ml
  • Komplet menu - standardní pokrmy balené společně s nápojem 0,25ml
  • Menu - standardní pokrmy

Automat na výdej chlazených jídel

Kromě standardního výdeje zboží hotovostní úhradou (mince, bankovky), můžeme automat vybavit mincovním systémem s bezhotovostní platbou přes dobíjecí kreditní elektronický klíč (My Key) na němž si zákazník navyšuje kredit dle potřeby a při výdeji je mu daná částka automaticky odečtena.

Druhá varianta je nastavení výdeje zdarma přes elektronický klíč a následně vše vyúčtovat se zaměstnanci.

Distribuce chlazených jídel QuickDeli.cz

Přepravu zajišťujeme chladícími vozy. Doporučujeme dodávku jídel podle aktuální denní nabídky. Je administrativně nejméně náročná a i při malých skladových zásobách vzniká dostatečně pestrá nabídka. K dodávce chlazených jídel je možné pro zákazníky dodat i mikrovlnné trouby pro ohřev jídel a další vybavení pro výdej. Před uzavřením smlouvy nabízíme ochutnávku zdarma.

Plnohodnotné stravování QuickDeli.cz

Chlazení jídel nemá žádný vliv na kvalitu, chuť nebo konzistenci jídla, a regenerované nebo-li ohřáté jídlo je plnohodnotnou náhražkou přímo připravené teplé porce. Ohřátí jídel je možné v jednoduché mikrovlnné troubě, nebo vodní lázni.

DEVÍTKA PLUS, s.r.o.

Hulínská 1799
Kroměříž 767 01
Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
+420 773 737 821